Leasing na START - Wystartuj z nami w drogę po sukces!

 

Leasing na start

 

Dla wielu przedsiębiorców założenie pierwszej firmy, to zarówno ekscytująca, jak i wymagająca podróż w nieznane. Jednym z najważniejszych wyzwań na początku działalności jest zakup środków trwałych, takich jak pojazdy lub maszyny, które umożliwiają rozwój działalności. Niewiele instytucji leasingowych decyduje się jednak na finansowanie sprzętów przedsiębiorcom, którzy nie posiadają jakiejkolwiek historii finansowej i działają na rynku krócej niż rok.

 

Czy leasing dla nowo otwartych firm jest więc w ogóle możliwy?

W GTL Pojazdy Użytkowe jak najbardziej!

 

 

Leasing dla nowych firm od pierwszego dnia działalności:

Rozpoczęcie działalności w niektórych branżach, np. transportowej czy budowlanej, wiąże się z wysokim kosztem początkowych inwestycji. Przedsiębiorcy potrzebują podstawowej floty pojazdów jeszcze zanim przyjdzie pierwszy zysk. Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom początkujących biznesów, działających na rynku krócej niż rok.

 

Dzięki finansowaniu Leasing na Start możesz złożyć wniosek leasingowy nawet przed dopełnieniem formalności związanych z rejestracją swojej firmy. W ten sposób znacznie przyspieszysz procedurę, a z przedmiotu leasingu będziesz mógł korzystać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

 

Co możesz wziąć w leasing?

Nasza firma od ponad 25 lat specjalizuje się w finansowaniu:

 

 • Samochodów osobowych,

 • Samochodów ciężarowych do 3.5t,

 • Samochodów ciężarowych powyżej 3.5t,

 • Ciągników siodłowych i rolniczych,

 • Naczep i przyczep,

 • Autobusów,

 • Maszyn budowlanych i innych pojazdów specjalistycznych.

 

Sprawdź naszą aktualną ofertę i skorzystaj z atrakcyjnego leasingu również starszych pojazdów używanych:

 

Przycisk Zobacz dostępne pojazdy

 

 

Zalety leasingu na start:

Leasing na Start jest z pewnością wyjątkowym rozwiązaniem finansowym, ułatwiającym stawianie pierwszych kroków w świecie biznesu, niezależnie od branży. Do najważniejszych korzyści, które oferujemy nowym firmom należą:

 

 • Wpłata od 10% (dla firm z branży transportowej),
 • Elastyczna umowa z możliwością dostosowania harmonogramu spłat,
 • Wymiana sprzętu w trakcie trwania umowy leasingowej,
 • Atrakcyjne ubezpieczenie z możliwością rozszerzenia pakietu,
 • Wakacje leasingowe w indywidualnych przypadkach biznesowych.

 

 

Leasing a brak historii finansowej

Ryzyko niewypłacalności w przypadku leasingobiorców, którzy nie zdążyli jeszcze zbudować historii finansowej swojej firmy, jest z reguły wyższe niż w przypadku doświadczonych przedsiębiorstw. Z tego powodu, w sytuacji, w której nie możesz się jeszcze pochwalić stałymi dochodami lub dobrą historią kredytową, możemy poprosić Cię dodatkowo o przedstawienie formy zabezpieczenia.

 

Zabezpieczeniem transakcji leasingu może być:

 • Poręczenie przez wspólnika, małżonka, inną osobę prywatną lub firmę,

 • Przewłaszczenie majątku prywatnego, np. pojazdu będącego Twoją własnością,

 • Hipoteka na posiadaną nieruchomość w celu zabezpieczenia zapłaty,

 • Inna forma zabezpieczenia ustalona indywidualnie.

 

W tym przypadku wpłata własna (tzw. czynsz inicjalny) wynosi zwykle 10-20% wartości przedmiotu leasingu. Jednakże w niektórych sytuacjach, przy odpowiednim zabezpieczeniu leasingu nieruchomością lub innymi środkami trwałymi, jesteśmy w stanie wyrazić zgodę na udzielenie leasingu ze znacznie niższą wpłatą początkową lub bez niej. Pamiętaj, że nasi doświadczeni doradcy zawsze dążą do zaproponowania jak najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy.

 


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś otrzymać bezpłatną ofertę leasingu na start działalności, wyślij formularz kontaktowy umieszczony poniżej lub zadzwoń na numer telefonu:

 

GTL Pojazdy Użytkowe Gdańsk: +48 601 224 680

GTL Pojazdy Użytkowe Kutno: +48 601 861 349

 


Wyślij zapytanie
Prosimy o uzupełnienie wymaganych pól.
Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną (pokaż)
Prosimy wpisać wynik działania: 2 + 2 =

Newsletter

 • GTL - Pojazdy Użytkowe
 • ul. Budowlanych 72, 80-298 Gdańsk
 • /58/ 555 40 00, +48 601 224 680
 • GTL - Pojazdy Użytkowe Filia Kutno
 • ul. Sklęczkowska 23, 99-300 Kutno
 • /24/ 355 88 88, +48 601 861 349
x

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Leasing Polski Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Budowlanych 72.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@leasingpolski.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu oraz zbierane automatycznie za pośrednictwem plików cookies i wynikające z Pana/Pani aktywności, przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu oraz w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora.
 4. Pana/ Pani dane będą przetwarzane w celach marketingowych w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej w oparciu o Pana/Pani preferencje zakupowe.
 5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmiotom zaangażowanym w kontakt oraz dostawcom usług wspierającym działania marketingowe prowadzone przez Leasing Polski Sp z o.o.
 6. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu wniesienia sprzeciwu.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
 8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.